محصولات دسته بندی " خدمات صحافی "

صحافی چسب گرم
صحافی چسب گرم

صحافی به شیوه چسب گرم برای کتاب ها و نشریات با تعداد صفحات بالا استفاده می شود. صحافی چسب گرم ‏‎(Hot Melt)‎‏ در دستگاه صحافی حرارتی صورت می گیرد. در داخل دستگاه، چسب حرارتی به عطف صفحات تزریق می شود و صفحات کتاب و همین طورجلد به هم چسبیده می شوند. ‏چسب گرم چسبی است که بر اثر حرارت ذوب شده و پس از خشک شدن استحکام بالایی پیدا می کند. ‏استفاده از چسب گرم به دلیل خشک شدن سریع آن بسیار معمول است. کیفیت عالی، سرعت و حجم بالا در دستگاه های تولیدی، و عدم نیاز به خشک ‏کن از جمله مزیت های آن است. ‏

موجود نیست

صحافی سلفونی
صحافی سلفونی

یک لایه‎ی شفاف با ضخامت‎های مختلف از جنس نایلون و یا پلاستیک که برای دوام روی کاغذی که از قبل چاپ شده کشیده و توسط دستگاه لمینیتور پرس می‎شود و مورد استفاده‎ی آن زمانی است که بخواهیم ایده یا طرحی که روی کاغذ به عنوان جلد کتاب یا تحقیق و پروژه چاپ شده از دوام بیشتری برخوردار باشد.

موجود نیست

صحافی گالینگور
صحافی گالینگور

گالینگور که گاهی جلد سخت هم نامیده می‌شود، یک نوع از چاپِ کتاب معروف به جلد گالینگور (نام تجاری پارچه مورد استفاده در جلد کتاب) است که محدوده‌ای با پوشش محافظ سِفت و سَخت دارد که معمولاً با مقوا پوشش داده می‌شود و با پارچه یا چلوار، یا کاغذ ضخیم و گاهی اوقات چرم ایجاد می‌گردد. اندازه و قطع کتاب را معمولاً نحوهٔ بُرِش کاغذ تعیین می‌کند. در حال حاضر ۳۲ قَطع کتاب استاندارد وجود دارد که فِلسفهٔ وجودی آنها این است که در این قَطع‌ها، مقدار کمتری از کاغذ در بُرِش‌ها اتلاف شود.یکی از مهمترین دلایل استفاده از این نوع چاپ انعطاف‌پذیر بودن کتاب به واسطهٔ دوخته شدن ستون فُقرات آن در قسمت عَطف است که باعث خشک و محکم شدن جلد کتاب می‌گردد و البته همین موضوع، بَسته به تعداد صفحات، باز ماندن کتاب بر روی سُطوح صاف را تا حدودی مشکل می‌کند. کتاب‌های چاپ گالینگور اغلب جلدهای براقی دارند. معمولاً کتاب‌های دارای جلد شومیز، در قطع رقعی هستند و کتاب‌های دارای جلد گالینگور یا مقوایی در اندازهٔ وزیری. کتاب‌های چاپ شده به شیوهٔ گالینگور نسبت به قَطع وزیری، به اصطلاح با کلاس‌تر هستند و برای کارها و آثار جدی‌تر به کار می‌روند. برخی کتاب‌های چاپ گالینگور اغلب اوقات مزین به روکش جلد هستند که به شکلی هنری تزیین و طراحی شده‌اند هر چند امروزه کتاب‌های بدون روکش جلد نیز به طور فزاینده‌ای محبوبیت یافته‌اند

موجود نیست

چسب سرد صحافی
چسب سرد صحافی

این چسب محصولی با قدرت چسبندگی بالا و همچنین انعطاف پذیری بالا بوده که به عنوان بهترین اتصال دهنده برای انواع ، کتاب، دفتر، کاغذ، لمینت کاری، جعبه سازی و سایر مواد سلولزی و پارچه بکار می رود و فلیم آن پس از خشک شدن نرم و انعطاف پذیر و شفاف می شود.مشخصات فنی:•  بر پایه رزین های پلی ونیل استاتی می باشد.•  ظاهر سفید رنگ و خمیری داردکه پس از خشک شدن فلیم شفافی را تشکیل می دهد.• ویسکوزیته ـن بین 600 – 300 پو آز(با ویسکوزیمتر بروک فیلد در دمای 25 درجه سانتی گراد).•  دانسیته  آن حدودا 1/08 گرم بر سانتی متر مکعب می باشد.

موجود نیست

لمینت براق A4
لمینت براق A4

لمینت برای حفظ آثار چاپی بکار میرود در واقع لمینت کردن به معنی استفاده از لایه نازکی بر رو یا پشت صفحه چاپی میباشد که آن را در برابر رطوبت و تغییر دما حفظ میکند. لمینت در واقع حالت مایع دارد و انواع مایع لمینت بر روی سطوح مختلف عمل چاپ غیر مستقیم را انجام میدهد.

موجود نیست

صحافی و طلاکوبی
صحافی و طلاکوبی

فن تنظيم و به‌هم‌بستن صفحات كتاب يا امثال آن و قرار دادن آنها بين دو پوشش (جلد) به‌منظور يكجا نگاهداشتن صفحات و جلوگيري از فرسوده يا پاره شدن و تسهيل استفاده از آنها را صحافي گويند. جلد كتاب ممكن است نازك يا ضخيم باشد. جلدهاي ضخيم را از مقوا مي‌سازند و روي آن را پارچه، چرم، پلاستيك چرم‌نما، يا تركيبي از اين مواد مي‌كشند.

موجود نیست

فنری جزوات
فنری جزوات

سیمی کردن جزوات و کتب شما در اسرع وقت با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام میشود.

موجود نیست

فروشگاه های دسته بندی " خدمات صحافی "


فروشگاهی وجود ندارد