محصولات دسته بندی " ست هدیه "

ست هدیه مردانه
ست هدیه مردانه

ست هدیه مردانه مکی محصولی بسیار زیبا و باکیفیت بوده که از جنس چرم تولید شده است و شامل 4 تکه به شرح زیر است:1-دفتر یادداشت2-جاکلیدی3-جاکارتی چرم4-خودکار میباشد.

موجود نیست

ست هدیه مردانه مشکی
ست هدیه مردانه مشکی

ست هدیه مردانه، دوخته شده از چرم مصنوعی که شامل: کیف پول، جاسوئیچی، کمربند، خودکار و جاکلیدی میباشد.کیف پول: دارای 10 عدد جای کارت اعتبارییک عدد جای اسکناس روی درب کیفدرب کیف به شکل کتابی باز و بسته می شودیک عدد جای اسکناس و یک عدد جیب زیپ دار در سمت چپجای عکسی بزرگ بر روی بدنهابعاد کیف به ترتیب طول و عرض 18 و 10 سانتی متر می باشدجاکلیدی: دارای 6 عدد آویز نگهدارنده کلید درب جاکلیدی به وسیله دکمه باز و بسته می شود ابعاد 6*9.5 سانتی متر استکمربند: دارای سکگ قابل جدا شدنطول و عرض به ترتیب 106 و 3 سانتی متر استدارای 6 عدد سوراخ برای تنظیم سایز کمربنددورتا دور کمربند دارای دوخت می باشد

موجود نیست

ست چرم مردانه ورساچه
ست چرم مردانه ورساچه

ست هدیه چرم مردانه برند ورساچه محصولی بسیار زیبا و باکیفیت میباشد که دارای خصوصیات زیر است:نوع چرم استفاده شده در تولید محصول چرم مصنوعی مرغوب میباشد که  میتوان از این محصول با عنوان مدلی شیک،اسپرت و حتی رسمی نیز نام برد.این ست دارای چهار تکه:کیف پول،کمربند،کیف مدارک و خودکار میباشد.

موجود نیست

ست هدیه چرم طبیعی مردانه
ست هدیه چرم طبیعی مردانه

ست هدیه چرم طبیعی مردانه محصولی بسیار زیبا و باکیفیت برای آقایان شیک پسند طراحی شده است که این ست دارای سه تکه به شرح زیر میباشد:1- کمربند2-کیف پول3-جا کلیدی،که جنس تمامی این اجناس از چرم طبیعی ساخته شده است.

موجود نیست

چاپ عکس روی لیوان،پازل،تیشرت
چاپ عکس روی لیوان،پازل،تیشرت

چاپ عکس و متن دلخواه شما بر روی لیوان، تیشرت و پازل با کیفیتی عالی و در کمترین زمان با کمترین هزینه عرصه میگردد. چاپ تیشرت ها و لیوان های ست عاشقانه هدیه ای مناسب برای کسی است که دوستش دارید.

موجود نیست

فروشگاه های دسته بندی " ست هدیه "


فروشگاهی وجود ندارد